Bu yaza damga vuracak 12 makyaj trendi

Bu yaza damga vuracak 12 makyaj trendi

Bu yaza damga vuracak 12 makyaj trendi

EVET Porselen bir bitişten uzak, sağlıkla ışıldayan ciltlerden yoğun ışıltıdan enerjisini alan oyuncu görünümlere sezonun en hit 12 makyaj trendini keşfedin.

Ayna Cilt…

Kontüre tamamen veda edilan 2018 İlkbahar/Yaz sezonunda, ayna ciltler ön plana çıkıyor. Kendi cildiniz ama daha iyisi mottosuyla yola çıkan bu görünüm için,dengeli ve sağlıklı bir ışıltıyla parlayan cilt dokusu olmazsa olmazlardan.

Enerjik Bakışlar…

Saçlarla birlikte hayatımıza giren elektrik tonlar makyajdaki aykırı tavrını sürdürüyor. Dominant pembe’den podyumda sıkça gördüğümüz ferah okyanus tonlarına bakışlarınız pop renklerle enerji kazanıyor.

Rorange…

Moda haftalarında görücüye çıktığı anda 2018’i beklemeden popülerlik kazanan ‘Rorange’, yazın en popüler renklerinden. Dikkat çekici kırmızıyla enerjik turuncunun birleşimi olan bu renk, sıcak yaz günlerine ve bronz teninize mükemmel uyum sağlayacak.

Sıralı Kaşlar…

Alınmayan ve kesilmeyen kaşların konforuna şimdiden alışın. İçini doldurmaya bile gerek duymayacağınız, sezonun yeni hiti sıralı kaş görünümü için tek yapmanız gereken, şeffaf bir jelle kaşlarınızı özenle tarayıp sabitlemek.

Yüksek Doz Highlight…

2018 İlkbahar/Yaz sezonunda sadece nemli bir cilt ve klasik bir highlight görünümü ile yetineceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Rihanna’nın meşhur altın renkli Trophy Wife highlighter’ı ile yaptığı bumerang şekilli ekstrem highlighter, bronz cildinizin vazgeçemediği makyaj adımı olacak.

Taze Dudaklar…

Dokuların transparanlaşmaya ve doğallığı göstermeye başladığı bu sezon, parlak ve taze bir deneyim sunan ışıltılı dudak balmlarına şans verin. Şeker pembeden canlı turuncuya adeta bir gençlik aşısı olan bu rujlar, dudaklarınıza bakım yaparken görünümünüze de ferah bir hava katıyor.

Yoğun Allık…

Kontürün vedasından sonra boşalan tahta allıklar oturuyor. Ferah renklerle şekillenen cildin doğal strüktürü bozulmuyor ve elmacık kemikleri üzerine yoğunlaşarak avangart bir etki yayan allıklar baharın taze renklerini makyajınıza taşıyor.

Grafik Hatlar…

Oyuncu çizgilerin yön verdiği yeni nesil göz makyajları, yaratıcılığınızı kullanmanızı sağlayacak. Grafik hatlarla yenilenen klasik silüetler, göz makyajında farklı bir tavır takınmak ve kendini ifade etmek isteyenler için birebir.

Dominant Eyeliner…

Pop renklerden çekiniyorsanız bu yaz kendinizi siyahın klasik ve asil duruşuna bırakın. Karakteristik ve dominant tavrıyla kombinlere eşlik eden kedi gözü makyajı, jet siyahın asi ve kült havasını taşıyor.

Karakterli Kirpikler…

Gözleri çerçeveleyerek oyuncak bebek bakışı sağlayan yoğun siyah Twiggy kirpikler yaz sezonunun favorilerinden. Karakerli duruşlarıyla bu görünüm sade makyajınıza dramatik bir etki katmanın en kolay yolu.

Rafine Işıltı…

Metalik furyadan sonra yükselişe geçen simler boyut kazanıyor. Günlük hayata uyarlanan bu ışıltı, simler ve taşlarla daha aykırı ve deneysel bir portre sergiliyor.

Tasarım Manikür…

Makyajın yaratıcı boyutu tırnaklarda da kendini gösteriyor. Karanlık gölgelerle şekillendirilen gizemli tasarımlardan aktivist sloganlarla tavrını belli eden grafik tırnaklara, sade manikürden sıkılanlara özel yaratıcı görünümler sezonun hitlerinden. Saygılar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir