Vücudunuza yansıyan gençlik ışıltısı

Vücudunuza yansıyan gençlik ışıltısı

Vücudunuza yansıyan gençlik ışıltısı

simdi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Burak Türkyılmaz, cerrahi müdahale gerektirmeden yüz, boyun ve vücudun çeşitli bölgelerindeki sarkıklıkları gidermede etkili bir silah olan Endopeel uygulamasından bahsetti.
Artık yaza tam olarak adım attığımız bu ayda cildimiz gibi gardırobumuz da bir yenilenme bir tazelenme sürecinde. Kışlık kıyafetler, yerini yazlık kıyafetlere bıraktı.

ever Yazlık kıyafetler ise sarkmaları ve selülitleri kamufle etmek için oldukça yetersiz. Endopeel uygulaması, cildin fiziksel kalitesinin arttırılmasında kullanılır. Kaslara uygulandığında etki süresi daha da artmaktadır.
Birçok Probleme Derinlemesine Çözüm

Endopeel, kas geriliminin artmasını sağlayarak, ciltte gerginlik oluşturur. Bu şekilde sarkma ve kırışıklıkları azaltır. Ham maddesi yer fıstığı olan ve yağ asitlerinden elde edilen Endopeel, enjekte edildiği kasın gerginliğini arttırarak, kaldırma sağlamaktadır. Bu şekilde hem sarkmaları toparlarken hem de cildin gerilmesine de olanak tanımaktadır. Doğum sonrası çatlaklar, ellerin gençleştirilmesi, koltukaltı kırışıklıkları gibi alanlara da derinlemesine etki eder.

Uygulandığı andan itibaren etkisini gösteren, bu etkisini 6-8 ay boyunca sürdüren ve bu etki esnasında herhangi bir mimik kaybına yol açmayan Endopeel, gerdan bölgesinde sarkmış haldeki platisma bantlarının hızlı ve etkin bir şekilde toparlanmasında, dudak üzerinde buruşma ile ortaya çıkan kötü görüntünün yok edilmesinde kalça altı bölgesinin yukarı kaldırılmasında, kalça bölgesinde dışbükeylik sağlamak, kalça genişliğini azaltmak kalça bölgesinde gerginlik yaratmak, selüliti gidermek, doğum çatlaklarının giderilmesinde de kullanılır.

Hızlı ve Belirgin Sonuçlar

Lokal anestezi ile yapılan Endopeel uygulamasıyla yüz ve boyun liftinginde, kimyasal yolla, herhangi bir skar oluşmadan hızlı bir şekilde belirgin sonuçlar alınması sağlanır. Bununla birlikte cerrahi yüz liftinglerinin daha uzun ömürlü olmasına yardım eder. Kimyasal araçlarla cilt sıkılaşması sağlayan yöntemlere alternatif oluşturur. Kastaki değişiklikler, hemen hemen tamamen eski haline döner.

Patentli Miktarlar ve metotlarla formüle edilen ENDOPEEL telif haklarının korunması amacıyla tescillenmiş olup miktarları saklı tutulmalıdır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir